Rychlý kontakt

+420 474 332 678

info@stspru.cz

Kdo jsme

STS Prunéřov je dodavatelem evropského distribučního systému pro přepravní kontejnery autodílů a jiná odvětví. Výrobky od nás lze potkat na celém světě. Od zemí EU až po USA. Pravidelně podstupujeme restrukturalizaci výroby s cílem zkvalitnění výroby a zaměřením na zákazníka. Výroba je orientována na široký sortiment přepravních kontejnerů podle zadání obchodních partnerů.

Historie

Historie STS Prunéřov sahá do roku založení 1957. Tehdy to byl státní podnik pro výrobu a opravy zemědělské techniky. V roce 1992 společnost přechází do soukromého sektoru. Nastává období spolupráce mimo jiné i s automobilovým průmyslem a to výroba přepravních kontejnerů, ocelových konstrukcí a výroba nákladních dvouosých a tříosých návěsů pro mezinárodní autodopravu.

Současnost

Hlavním a specifickým sortimentem se od začátku roku 2012 stává dodávka přepravních kontejnerů pro automobilový průmysl a ostatní odvětví. Světová robotizace přiměla společnost STS Prunéřov orientovat výrobu na dodávky pro automatizované robotické linky a manuálně zakládané linky. Každoroční optimalizované výdaje na infrastrukturu, modernizaci výroby, vývoj a zvýšení požadavku na kvalitu práce zaručuje obchodním partnerům splnění požadovaných kritérií.

Naši klienti