Novinky Inovace vyžadujeme všude. I naše webové stránky tedy dostaly novou tvář. Více novinek

Rychlý kontakt

+420 474 332 678

info@stspru.cz

Kdo jsme

STS Prunéřov je dodavatelem evropského distribučního systému pro přepravní kontejnery autodílů a jiná odvětví. Výrobky od nás lze potkat na celém světě. Od zemí EU až po USA. Pravidelně podstupujeme restrukturalizaci výroby s cílem zkvalitnění výroby a zaměřením na zákazníka. Výroba je orientována na široký sortiment přepravních kontejnerů podle představ obchodních partnerů. Pozitivní je i náš směr ve výrobě přepravních kontejnerů s využitím v robotické výrobě.

Historie

Historie STS Prunéřov sahá do roku založení 1957. Tehdy to byl státní podnik pro výrobu a opravy zemědělské techniky. V roce 1992 společnost přechází do soukromého sektoru. Nastává období spolupráce mimo jiné i s automobilovým průmyslem a to výroba přepravních kontejnerů, ocelových konstrukcí a výroba nákladních dvouosých a tříosých návěsů pro mezinárodní autodopravu.

Současnost

Hlavním a specifickým sortimentem se od začátku roku 2012 stává dodávka přepravních kontejnerů pro automobilový průmysl a ostatní odvětví. Světová robotizace přiměla společnost STS Prunéřov orientovat výrobu na dodávky pro automatizované robotické linky a manuálně zakládané linky. Každoroční optimalizované výdaje na infrastrukturu, modernizaci výroby, vývoj a zvýšení požadavku na kvalitu práce zaručuje obchodním partnerům splnění požadovaných kritérií.

Naši klienti